در حال بارگیری...
ام-دی-اف-3-میل-اصفهان
08 آگوست

ام دی اف سه میل اصفهان با نازلترین قیمت

با نگاهی مختصر به میحط زندگی خود متوجه نقش ام دی اف «MDF» در ساخت دکوراسیون‌ها خواهیم شد. ام دی اف نوع‌های مختلفی دارد که یکی از آن‌ها ام دی اف سه میل است. این ام دی اف از لحاظ ضخامت، نازک‌ترین ام دی اف موجود در بازار می‌باشد. سایزهای متداول آن 2.4، 2.6، 2.8 سانتی‌متر است. ابتدا با این نوع ام دی اف بیشتر آشنا می‌شویم. سپس به سراغ تهیه ام دی اف سه میل در اصفهان می‌رویم.

کاربرد و انواع ام دی اف 3 میل

با توجه به ضخامت، ام دی اف سه میل کاربردهای متفاوتی دارد. از این ام دی اف در ساخت کابینت، وسایل تزئینی با دستگاه‌های CNC، حکاکی، کابینت و اسباب بازی استفاده می‌شود. ام دی اف سه میل برای ساخت کابینت بیشتر جهت پوشش یونیت‌های پشت کابینت است. زیرا استفاده از آن باعث کاهش وزن و هزینه می‌گردد.

ام دی اف 3 میل در اصفهان

ورق ام دی اف سه میل سفید، یکی از چند نوع ام دی اف سه میل می‌باشد که خیلی هم پرفروش است. ام دی اف 3 میل رنگی، ام دی اف 3 میل دورو، ام دی اف 3 میل پرینتی و ام دی اف 3 میل سه بعدی از نوع‌های مختلف این ام دی اف است.

تولیدکنندگان داخلی و خارجی

خوشبختانه در کشورمان دو شرکت پویا و رهاسان اقدام به تولید ام دی اف 3 میل می‌نمایند. البته شرکت‌های داخلی دیگری هستند که با روکش‌دار کردن ام دی اف سه میل خام آن را روانه بازار می‌کنند. برندهای واناچای (VANACHAI)، سوماترا (Sumatra)، سیام (SIAM) و پنل پلاس (Panel plus) از تولیدکنندگان برتر این نوع ام دی اف هستند.

ام دی اف سه میل رنگی

تهیه به صرفه ام دی اف سه میل در اصفهان

شهر اصفهان با معماری ارزشمندی که دارد یکی از شهرهای متمدن ایران است. مردم این شهر در تولید صنایع دستی و سازه‌های چوبی، حرفی برای گفتن دارند. ام دی اف سه میل اصفهان با توجه به کاربرد زیاد آن مورد استقبال مردم این شهر قرار گرفته است. برای تهیه ام دی اف سه میل با قیمت و کیفیت مناسب در شهر اصفهان می‌بایست به یکسری نکات توجه نمود. شرکت ما مفتخر است که ام دی اف 3 میل را با نازلترین قیمت و با کیفیت مطلوب را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

تلفن سفارش: 02191090471

دیدگاه خود را بنویسید