در حال بارگیری...
ام دی اف سه میل سفید
26 جولای

ام دی اف سه میل سفید

ام دی اف ۳ میل مرغوب

ام دی اف سه میل جزء ورق های پرفروش در بین انواع ام دی اف می باشد و می تواند هم به عنوان بدنه و هم به عنوان ظاهر درب مصنوعات چوبی مورد استفاده قرار گیرد.

در بسیاری از مشاغل مانند صنایع دستی و یا استفاده از ابزار آلات مانند دستگاه لیزر و حکاکی روی چوب، ورق سه میل به کار می رود.

ام دی اف سه میل معمولا در دو نوع سفید و رنگی تولید می شود و معمولا برای مواردی که نیاز به استحکام بالا ندارد، به کار می رود.

به کارگیری ورق سفید یک حسن بزرگ دارد و آن اینکه هر گونه آلودگی را زود بروز می دهد و شما در اولین فرصت اقدام به تمیز کردن آن خواهید کرد.

برای ورق های سه میل سفید معمولا روکش های پرینتی سفید به کار می رود که قیمت مناسب تری نسبت به روکش های ملامینه رنگی دارند.

از این جهت ورق های سه میل سفید نسبت به بقیه ورق های سفید دارای قیمت مناسب تری هستند و به همین دلیل برای استفاده خصوصا پشت کابینت مقرون به صرفه می باشد.

مرغوبیت ورق سه میل را می توان از سطح کاملا مسطح و بدون تابیدگی آن تشخیص داد تا خریدی مطمئن انجام داد.

به دلیل افزایش تقاضا از سوی مشتریان، تولیدات داخل کشور نیز افزایش یافته است. همین امر باعث می شود که تجربه در ساخت این محصول نیز افزایش پیدا کند، و محصول با کیفیت تری ارائه شود به گونه ای که می توان به کشور های دیگر صادر نمود.

قیمت ام دی اف سه میل سفید

به دلیل کاربرد فراوان و استقبال زیادی که از این ورق می شود، تغییر قیمت ها خیلی زود بر ورق سفید سه میل تاثیر می گذارد.

امروزه با توجه به افزایش دغدغه مردم، استفاده از فروشگاه های اینترنتی بی واسطه منوط به قابل اعتماد بودن، توصیه می شود.

در بازار ام دی اف سه میل به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی، امکان خرید انواع ورق سه میل ایرانی و خارجی بدون تابیدگی فراهم شده است.

در بازار ام دی اف سه میل، تولیدات کارخانه های مختلف ورق ۳ میل قابل عرضه است به نحوی که برای تمام سلیقه ها محصول مناسب داریم.

در این مجموعه سفارشات در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه حمل و نقل قابل ارسال به سراسر کشور بوده و درب منزل تحویل داده می شود.

برای دریافت آخرین قیمت روز بازار و نیز اطلاع از سمپل  محصول مد نظر، می توانید با مشاوران بازار ام دی اف سه میل ارتباط برقرار کنید.

تلفن مشاوره و سفارش: 02191090471 – 02632823416

دیدگاه خود را بنویسید