در حال بارگیری...
ام دی اف سه میل کاشان
22 ژوئن

ام دی اف ۳ میل کاشان

فیبر سال 1400

ام دی اف یکی از پر مصرف ترین موادی است که در ساخت کمد دیواری، کابینت های آشپزخانه و… در منازل و ادارات همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. ام دی اف ۳ میل کاشان یکی از انواع ام دی اف است که در کاشان تولید میشود.

ضخامت های ام دی اف عبارتند از: 3، ۴، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۵، 32، ۳۸ میلی متر که هر کدام ویژگی خاص خودشان را دارا می باشند.

ورق ام دی اف ۳ میل، جزء حداقل ضخامت های این ورق پر طرفدار می باشد و برای رویه درب ها کاربرد دارد.

این ورق بیشتر در مکان هایی که نیازی به تحمل بار نیست، مثل دیواره باکس آشپزخانه و یا کمد به کار می رود.

کارایی دیگر ورق ۳ میل در زمینه ساخت مصنوعات تزیینی چوبی ست به طوری که در بین لیزر کاران به واسطه خوش برش بودن، جهت حکاکی چوب مشهور شده است.

یکی از عوامل بسیار مهم در ارائه کار با کیفیت و بی نقص در برش لیزری، جنس ام دی اف است و بهترین ورق برش لیزر در بازار ایران ورق واناچای خارجی است.

همچنین پرس بدون تاب و بدون چروک روکش بر روی ورق از دیگر عوامل تاثیر گذار در کیفیت ورقها است.

ام دی اف سه میل کاشان

وجود تاب و موج در ورق هایی با مغز واناچای کمتر از نوع ایرانی آن است، هر چند نمونه های داخلی نیز بدلیل قیمت پایین تر، مشتریان مختص به خود را دارند.

خرید و فروش ام دی اف 3 میل دورو به نسبت نوع خام یا حتی تک رو سفید ( پرینتی ) کمتر است.

برای جستجوی قیمت انواع ورق ام دی اف ۳ میل آن هم بدون صرف وقت اضافی، بهترین کار مراجعه به سایت های فروش ام دی اف و صحبت با کارشناسان مربوطه آنلاین در فروشگاه اینترنتی می باشد.

مجموعه ما، امکان فروش به سراسر ایران را سر لوحه کار خود قرار داده است و با هدف جلب رضایت مشتری، امکان خرید در تعداد پایین را فراهم نموده است.

این شرکت علاوه بر تامین نیاز ام دی اف ۳ میل بازار شهر کاشان و حومه، آماده ارسال سفارشات همکاران و مشتریان گرامی از سراسر کشور نیز است.

تلفن سفارش: 02632823416

دیدگاه خود را بنویسید