در حال بارگیری...
فروش عمده ورق ۳ میل
06 جولای

فروش عمده ام دی اف ۳ میل

ورق سه میل مرغوب

با دسترسی به انواع ام دی اف ، صنعت بزرگی در ساخت انواع فرآورده های چوبی به وجود آمد و به این ترتیب از دور ریخت ضایعات چوب جلوگیری شد .میتوان با فروش عمده ام دی اف ۳ میل به راحتی این محصول را در اختیار مشتریان قرار داد.

ابعاد ام دی اف خام با ضخامت ۳ میل معمولا شامل 366*183  و 244*183 و … می باشد که توسط کارخانجات مختلف تولید می شود و از طریق نمایندگی های مختلف توزیع می شود .

جهت خرید ورق mdf  مناسب متناسب با نیاز کار خود ، بهتر آن ست که قبل از خرید اطلاعاتی کافی در مورد ظاهر و کیفیت کار داشته باشید .

از مشخصات ظاهری فیبر ، می توان به مقاومت نسبی در برابر فشار ، سطح یکدست و قابلیت روسازی و رنگ کاری آن اشاره کرد .

تعداد پالت بندی ورق سه میل سفید یا پرینتی معمولا به صورت پالت های ۲۰۰ تا ۲۴۰ تایی بوده و البته تعداد پالت سه میل خام از این عدد تجاوز میکند .

فروش عمده ام دی اف ۳ میل

 فروش این محصول به دلیل کاربرد محدود ، به صورت پالتی و عمده چندان بین کابینت کاران رایج نیست  و مسلما در صورت خرید کمتر از یک پالت ، قیمت نیز به نسبت بالا خواهد رفت .

ناگفته نماند که فروش عمده ام دی اف ۳ میل هم برای صنف لیزر و هم برای فروشنده بسیار مقرون به صرفه بوده ست .

ورق MDF  ، مانند هر محصولی در تهران خرید و فروش بیشتری نسبت به سایر شهرها دارد و قیمت ها شدیدا رقابتی می باشد .

انواع ام دی اف خام ۳ میل با بهترین کیفیت را می توانید در بازار فروش ام دی اف ۳ میل  پیدا کرده و به کمک مشاوره رایگان همکاران ما خریدی مطمئن انجام دهید .

با توجه به نوسان قیمت انواع فیبر در بازار ، بهتر است قبل از خرید جهت استعلام قیمت روز و حتی جویا شدن از ورق های پرفروش روز با ما تماس بگیرید .

برچسب‌ها:

دیدگاه خود را بنویسید