در حال بارگیری...
فروش عمده ام دی اف سه میل
06 جولای

فروش عمده ام دی اف ۳ میل

ورق سه میل مرغوب

با دسترسی به انواع ام دی اف، صنعت بزرگی در ساخت انواع فرآورده های چوبی به وجود آمد و به این ترتیب از دور ریختن ضایعات چوب جلوگیری شد. می توان با فروش عمده ام دی اف ۳ میل به راحتی این محصول را در اختیار مشتریان قرار داد.

ابعاد ام دی اف خام با ضخامت ۳ میل معمولا شامل 366*183 و 244*183 و … می باشد که توسط کارخانجات مختلف تولید می شود و از طریق نمایندگی های مختلف توزیع می شود.

جهت خرید ورق mdf مناسب متناسب با نیاز کار خود، بهتر آن است که قبل از خرید اطلاعاتی کافی در مورد ظاهر و کیفیت کار داشته باشید.

از مشخصات ظاهری فیبر، می توان به مقاومت نسبی در برابر فشار، سطح یکدست و قابلیت روسازی و رنگ کاری آن اشاره کرد.

تعداد پالت بندی ورق سه میل سفید یا پرینتی معمولا به صورت پالت های ۲۰۰ تا ۲۴۰ تایی بوده و البته تعداد پالت سه میل خام از این عدد تجاوز می کند.

فروش عمده ام دی اف ۳ میل

فروش این محصول به دلیل کاربرد محدود، به صورت پالتی و عمده چندان بین کابینت کاران رایج نیست و مسلما در صورت خرید کمتر از یک پالت، قیمت نیز به نسبت بالاتر خواهد رفت.

ناگفته نماند که فروش عمده ام دی اف ۳ میل هم برای صنف لیزر و هم برای فروشنده بسیار مقرون به صرفه بوده است.

ورق MDF، مانند هر محصولی در تهران خرید و فروش بیشتری نسبت به سایر شهرها دارد و قیمت ها شدیدا رقابتی می باشد.

انواع ام دی اف خام ۳ میل با بهترین کیفیت را می توانید در بازار فروش ام دی اف ۳ میل  پیدا کرده و به کمک مشاوره رایگان همکاران ما خریدی مطمئن انجام دهید.

با توجه به نوسان قیمت انواع فیبر در بازار، بهتر است قبل از خرید جهت استعلام قیمت روز و حتی جویا شدن از ورق های پرفروش روز با ما تماس بگیرید.

برچسب‌ها:

دیدگاه خود را بنویسید