در حال بارگیری...
ام دی اف سه میل در اراک
04 ژانویه

سه میل اراک

ام دی اف ۳ میل در واقع به روش سایر ورق های mdf به تولید می‌رسد با این تفاوت که ضخامت کمتری دارد. ضخامت این نوع ام دی اف در اصل ۲.۷ میلی متر است اما با آمدن روکش تقریباً به ۳ میلی متر می رسد.

در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از این محصول نیز گسترش پیدا کرده. قابل ذکر است که برای برش این محصول می‌توان از دستگاه لیزر نیز استفاده نمود. به دلیل ضخامت خاصی که دارد حتی برای ساخت اشیای تزئینی داخل منزل بسیار کاربرد دارد. اگر به یونیت های کابینت آشپزخانه تان دقت کنید. همگی از ام دی اف ۳ میل یا همان تخته فیبر استفاده شده است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که این یونیت ها چرا به رنگ سفید هستند.

باید به این نکته اشاره کرد که این ام دی اف ها را می‌توان روکش کرد. حتی سه میل های رنگی نیز برای مصارف مختلف در سطح بازار موجود است. و طرفداران خاص خود را دارد.

ام دی اف سه میل در اراک :

این محصول در هر شهری به تولید می‌رسد و امکان ارسال بار نیز وجود دارد به تمامی نقاط ایران. حتی در خارج از مرزهای کشور این امکان وجود دارد.

یکی از شهرهایی که قابلیت تولید و دریافت این متریال را دارد، اراک است. ام دی اف سه میل در اراک نیز طرفداران خاص خود را دارد.

یکی از برندهای شناخته شده که ورق سه میل آن معروف است برند واناچای است که برند خارجی می باشد.

ام دی اف ۳ میل به دلیل ضخامت کم، قیمت کمتری نسبت به محصولات دیگر مصنوعات چوبی دارد. این نوع ام دی اف در اندازه های بزرگ و به صورت گسترده، با مساحت زیاد به تولید می رسند.

نسبت به خمیدگی و تغییر شکل مقاوم هستند. همچنین در برابر ابزار خوری مقاومت نداشته و به راحتی انجام می شود.

یکی از ویژگی های بارز و مثبت این ورق، این است که می توان به راحتی آن را روکش کرد و از ابزار خوری مناسبی نیز برخوردار است.

برای برش آن می توان از دستگاه CNC نیز استفاده نمود.

دیدگاه خود را بنویسید