در حال بارگیری...
ام دی اف سه میل پرینتی کرج
20 جولای

ورق سه میل پرینتی کرج

ورق سه میل پرینتی در کرج

ورق ام دی اف سه میل نوعی تخته فیبر با ضخامت سه میلی متر می باشد، به طوری که بیشتر برای محل های تحت فشار کم، مثل پشت کابینت و کمد به کار می رود.

ورق های سه میل تولیدی در بازار عمدتا مغز شرکت های خارجی مانند ادونس، واناچای، اسکیچای، پویا و یا سوماترا می باشند.

ابعاد ورق های سه میل پر مصرف در بازار شامل cm 244*183 ( بهترین سایز پرینتی ) و همچنین cm 280*210 می باشد.

اگر بر روی ورق ام دی اف سه میل یک لایه از رنگ کشیده شود، ورق جدید ضخامتی برابر با ۳ میل دارد و با نام فیبر نیز شناخته می شود.

بعضی از ورق های سه میل دارای رنگ ملامینه هستند و یا انواع رنگ روغنی، پلاستیکی و یا آکریلیک هستندو همین موضوع موجب افزایش مقاومت آنها می شود.

در نوع پرینتی ورق سه میل، سه لایه رنگ روی ورق خام MDF  قرار گرفته و یک لایه UV  جهت ثبات رنگ روی آن کشیده می شود.

برای پشت کابینت و یا کف کشوها، معمولا ورق های MDF سه میل روکش پرینتی گزینه مناسبی هستند و کرج یکی از مراکز فروش این صفحه است.

در  روکش ملامینه نیز، کاغذ نقشدار آغشته به چسب با فشار و حرارت بر روی ام دی اف خام قرار گرفته و معمولا به عنوان روکش درب ها به کار می روند.

از دیگر کاربردهای ورق سه میل برای برش های لیزر و سی ان سی می باشد که برای این صنف ورق های سه میل روکش کاغذی را پیشنهاد می کنیم.

ورق سه میل پرینتی کرج

اگر قصد خرید ورق عمده سه میل را دارید، در جریان باشید که قیمت سه میل پرینتی به نسبت روکش ملامینه و کاغذی آن کمتر می باشد.

نمایندگی ها و مراکز فروش ام دی اف، محصولات خود را در حداقل زمان و با کمترین هزینه باربری به دست مشتری می رسانند.

برای سفارش این محصول به صورت تک ورق و یا پالت های 200 تا 240 عددی آن می توانید همین حالا با فروشگاه ام دی اف سه میل در کرج تماس بگیرید .

متقاضیان محترم می ‌توانند جهت خرید ورق سه میل پرینتی در کرج، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه و یا به صورت حضوری اقدام به خرید نمایند.

دیدگاه خود را بنویسید